امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99792
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفتگوی تلفنی با رمضان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفتگوی تلفنی با رمضان عبدالله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین وجدان بیدار آزادیخواهان و افکار عمومی جهان را بهترین قاضی برای محکومیت کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان در غزه توسط صهیونیست‌ها دانست.

شمخانی با تاکید بر حمایت همه جانبه مردم و دولت جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین افزود: سرانجام این جنگ نیز پیروزی دیگری چون جنگ‌های 8 روزه و 22 روزه برای مبارزان فلسطینی و توسعه قدرت و اقتدار مقاومت خواهد بود.

شمخانی افزود: کشتار بی رحمانه مردم فلسطین توسط صهیونیست‌ها و ایستادگی مردم و گروه‌های مقاومت بار دیگر اصلی‌ترین موضوع جهان اسلام را که خطر روبه تزاید رژیم صهیونیستی است در معرض نگاه مسلمانان جهان قرار دارد و تلاش گروه‌های تروریستی سر سپرده رژیم صهیونیستی را برای ایجاد شکاف و دشمنی در جهان اسلام با شکست روبرو ساخت.

رمضان عبدالله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی نیز در این تماس تلفنی با اشاره به افزایش آمادگی نیروهای مقاومت برای مقابله با دشمن صهیونیستی، بر روحیه خوب و اطمینان رزمندگان و مردم از پیروزی نهایی تاکید کرد.

رمضان عبدالله همچنین با تشکر از حمایت‌های همه جانبه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: رزمندگان مقاومت چون گذشته با اجرای عملیات گسترده، پاسخ قاطع و مقتدرانه‌ای به کشتار رژیم صهیونیستی در تمام سرزمین‌های اشغالی خواهد داد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها