امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99817
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزاری رفراندوم یا همه‌پرسی برای مسئله کهنه اما زنده فلسطین و اشغالگری رژیم صهیونیستی در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزاری رفراندوم یا همه‌پرسی برای مسئله کهنه اما زنده فلسطین و اشغالگری رژیم صهیونیستی در این سرزمین همیشه راهکار پیشنهادی جمهوری اسلامی ایران برای حل این مسئله بوده است.

درست است که صهیونیسم جهانی و متحدان آن در دولت‌های غربی بخصوص دولت آمریکا و همچنین رژیم صهیونیستی هرگز به چنین چیزی تن نمی‌دهند، اما این همه‌پرسی هر ساله در سالروز روز جهانی قدس در خارج از فلسطین و تقریبا در خیلی از کشورها برگزار می‌شود اما روز قدس امسال به دلیل حملات سنگدلانه ارتش رژیم‌صهیونیستی به غزه، جان تازه‌ای به این همه‌پرسی داد.

امسال اما در فلسطین هم این همه‌پرسی مردمی برگزار شد. مردم کرانه باختری (منطقه‌ای که مستقیم  و غیر مستقیم تحت کنترل رژیم صهیونیستی است و تشکیلات خودگردان بر آن کنترل دارد) چندین روز است که با آمدن به خیابان، حمایت خود را از غزه‌ای که تحت کنترل حماس است اعلام کرده‌اند.

تحرکات در کرانه باختری تا حدی جدی است که سران رژیم صهیونیستی در اندیشه آن افتاده‌اند. «رون بن یشای» یک تحلیلگر سیاسی-نظامی کانال 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی با هشدار به کابینه اسرائیل در این خصوص، پیشنهاد کرد که برای جلوگیری از حادثه‌ای بزرگ‌تر در کرانه‌باختری (منظورش انتفاضه جدید بود) بهتر است جنگ غزه زودتر به تمام برسد.

تصاویر تظاهرات‌های مردمی در پنج قاره اروپا (انگلیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اتریش، ایرلند شمالی، دانمارک، یونان)، آفریقا (الجزایر، تونس، سنگال)، آمریکا (ایالت‌های نیویورک، هوستون، جرجیا - کشورهای: کانادا، آرژانتین، اکوادور، ونزوئلا) آسیا (ایران، ترکیه، اندونزی، عراق، مالزی، سوریه، بحرین، یمن، اردن) و اقیانوسیه (استرالیا) این رفراندوم مردمی را بخوبی نشان می‌دهد.
راهپیمایی ضد اسرائیلی در لندن
 تظاهرات ضد اسرائیلی در لندن
تظاهرات ضد اسرائیلی در دوبلین- پایتخت ایرلند شمالی
تظاهرات ضد اسرائیلی در پاریس-فرانسه
تظاهرات ضد اسرائیلی در پاریس-فرانسهتظاهرات ضد اسرائیلی در وین-اتریش
تظاهرات ضد اسرائیلی در تورنتو-کانادا
تظاهرات ضد اسرائیلی در نیویورک-آمریکا
تظاهرات ضد اسرائیلی در نیویورک-آمریکا
تظاهرات ضد اسرائیلی در واشنگتن-آمریکا (مقابل کاخ سفید)
تظاهرات ضد اسرائیلی در واشنگتن-آمریکا (مقابل کاخ سفید)
تظاهرات ضد اسرائیلی در اندونزی
تظاهرات ضد اسرائیلی در آمریکای لاتین
تظاهرات ضد اسرائیلی در پایتخت آرژانتین
تظاهرات ضد اسرائیلی در سیدنی-استرالیا
تظاهرات ضد اسرائیلی در تونس
تظاهرات ضد اسرائیلی در سنگال

تظاهرات ضد اسرائیلی در پایتخت آرژانتین مقابل سفارت رژیم صهیونیستی

 
  انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار