امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99822
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در جلسه امروز دادگاه مطبوعات که در شعبه 76 دادگاه کیفری و به ریاست قاضی مدیرخراسانی برگزار شد، پرونده خبرگزاری پیروان ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در جلسه امروز دادگاه مطبوعات که در شعبه 76 دادگاه کیفری و به ریاست قاضی مدیرخراسانی برگزار شد، پرونده خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مورد رسیدگی قرار گرفت.

بنا براین گزارش، پس از قرائت کیفرخواست از جانب نماینده دادستان، مشتمل بر شکایت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، شرکت مادرتخصصی زیرساخت و دو شاکی خصوصی،مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و وکیل وی با ارائه مستندات خود، اتهامات را وارد ندانستند. در پایان این دادگاه، بر اساس آرای اعضای هیأت منصفه دادگاه مطبوعات، مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تمامی اتهامات وارده تبرئه شد.

در این باره علی اکبر کسائیان دبیر هیأت منصفه دادگاه مطبوعات اظهار داشت: در این پرونده مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اتهام افترا و نشر اکاذیب به اتفاق آراء و  اتهام تخلف از مصوبات شورای عالی امنیت ملی با اکثریت آرای هیات منصفه مجرم شناخته نشد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار