امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99874
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 27
سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأکید بر لزوم ...

سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تأکید بر لزوم حفظ وحدت مسلمانان در برابر گروهک‌های تکفیری و تروریستی گفت: رفتار گروهک تروریستی داعش در چند ماه گذشته نشان می‌دهد که این گروهک تکفیری هیچ اعتقادی به اسلام و دفاع از اسلام و مسلمانان ندارد و دشمنی آنها با شیعیان و برادران اهل سنت کاملاً آشکار است.

وی افزود: اقدامات گروهک تروریستی داعش در سوریه و عراق و موضع‌گیریشان در قبال حوادث غزه نشان می‌دهد که این گروهک دست‌نشانده آمریکا و رژیم صهیونیستی است و از سوی حکام وهابی منطقه تغذیه می‌شود و هیچ اعتقادی به اسلام اصیل ندارد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: هدف گروهک تروریستی داعش بدنام کردن اسلام در سراسر دنیاست و این گروهک درصدد است تا با ایجاد اختلاف و چند دستگی میان مسلمانان ضرباتی را به مقاومت شکل گرفته در منطقه وارد کند.

طاهری تأکید کرد: قطعاً وحدت میان تشیع و تسنن می‌تواند بهترین راه برای مقابله با اقدامات دشمنان اسلام در جهت ایجاد اختلاف میان مسلمانان باشد و همانطور که در سوریه و عراق شاهد ثمرات مثبت وحدت شیعه و سنی بودیم امیدواریم که شاهد وحدت هر چه بیشتر مسلمانان در منطقه و منزوی کردن تکفیری‌ها در منطقه باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها