امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99906
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۲۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه تلویزیونی «فاکس‌نیوز» آمریکا که بشدت به محافل صهیونیستی در این کشور نزدیک است، در گزارشی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه تلویزیونی «فاکس‌نیوز» آمریکا که بشدت به محافل صهیونیستی در این کشور نزدیک است، در گزارشی علیه رئیس جمهور جدید عراق جوسازی کرد و مدعی شد که «فؤاد معصوم» دو سال است که به سرطان ریه مبتلاست.

فؤاد معصوم دوم مردادماه و کمتر از ده روز است که به ریاست جمهوری عراق انتخاب شده است. وی در اولین سخنان رسمی خود بر وحدت عراق و مبارزه با تروریسم (وتکفیری‌های داعش) تاکید کرد و گفت که باید همه گروهها و طرف‌های سیاسی عراق در مبارزه با تروریست‌ها و تشکیل دولت انجسام ملی باهم وحدت کنند.

روز گذشته نیز معصوم در گفت‌وگوی تلفنی که میان وی و احمد داود اوغلو وزیر خارجه ترکیه برقرار شد و داوداوغلو انتخاب او را تبریک گفت، به ترکیه هشدار داد که اگر با خطر تکفیری‌های گروهک تروریستی داعش به موقع مقابله نشود، ویروس تروریسم به ترکیه نیز سرایت خواهد کرد.

اکنون جدای از صحت یا عدم صحت این خبر، مهم و البته خطرناک، خط خبری این شبکه صهیونیستی است که اندکی پس از انتخاب معصوم برای ریاست جمهوری عراق، آغاز شده است؛ امری که می‌تواند به وحدت در عراق صدمه بزند.

این شبکه صهیونیستی در این گزارش همچنین گفت که رئیس‌جمهور جدید عراق مدتی در بیمارستان «جان هابکینز» در شهر «بالتیمور» بستری بوده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها