امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99933
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۲۴
تعداد بازدید: 122
محمدرضا محسنی‌ثانی نماینده مردم سبزوار و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود ...

محمدرضا محسنی‌ثانی نماینده مردم سبزوار و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تهاجم رژیم صهیونیستی به غزه، اظهار داشت: آنچه هم‌اکنون در غزه اتفاق افتاده «جنونی»‌است که از روی استیصال برای رژیم صهیونیستی به وجود آمده چون این رژیم هم نتوانست مقاومت مردم غزه را در هم بشکند و هم نتوانست پاسخگوی افکار عمومی و حتی مردم سرزمین‌های اشغالی باشد.

وی افزود: فشار افکار عمومی جهان بر رژیم صهیونیستی روز به روز بیشتر می‌شود، اعتراضات داخلی در سرزمین‌های اشغالی به صورت گسترده‌ای ظهور و بروز یافته و کرانه باختری نیز در حال ورود به انتفاضه جدیدی است و مقاومت مردم غزه هر روز علیرغم این همه فشار، گسترده‌تر می‌شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تأکید کرد: آسیب‌پذیری رژیم صهیونیستی در ابعاد مختلف نشان داده که نه گنبد آهنین این رژیم جعلی توانسته جلوی موشک‌های مقاومت را بگیرد و نه دیوارهای بتنی رژیم صهیونیستی توانسته مانع رسوخ رزمندگان مقاومت شود.

وی تصریح کرد: استیصالی برای این رژیم غاصب به وجود آمده که آنان به دنبال وزیر خارجه آمریکا هستند تا او بتواند در این جنگ صلح یا آتش‌بسی را برقرار کند.

محسنی‌ثانی با تأکید بر اینکه مجامع بین‌المللی مانند سازمان ملل و شورای امنیت تاکنون نتوانستند از جایگاه بین‌المللی خودشان دفاع کنند، یادآور شد: این سازمان‌ها و جایگاه‌ها به عنوان زیرمجموعه آمریکا و رژیم صهیونیستی خلاصه می‌شوند، لذا انتظاری از آنان نیست چرا که آنان دیگر ماهیت‌شان را از دست داده‌اند و ملت‌ها خیلی روی آنان حساب باز نمی‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون شورای امنیت چندین قطعنامه درباره رژیم صهیونیستی صادر کرده ولی این رژیم به هیچ یک از آن قطعنامه‌ها عمل نکرده و آنان را به سخره گرفته است، لذا این مجامع بین‌المللی ارزش خودشان را از دست داده‌اند و تنها به مواردی که آمریکا برایشان دیکته می‌کند، عمل می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها