امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99935
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۲۴
تعداد بازدید: 104
محمدکریم عابدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ابراز تأسف از سکوت ...

محمدکریم عابدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ابراز تأسف از سکوت کشورهای اسلامی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: امروز رژیم کودک‌کش صهیونیستی با حمایت آمریکا و انگلیس غزه را در مقابل چشمان مدعیان حقوق بشر و سکوت آنها به زندان گوانتانامو دیگری تبدیل کرده و تأسف‌بارتر اینکه ما شاهد سکوت کشورهای اسلامی در قبال جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم غزه هستیم.

وی افزود: این سکوت مرگبار در قبال جنایات صهیونیستها بیانگر این مطلب است که رسانه‌های استکباری با فضاسازی‌های خود وجدان بشری را به خواب برده‌اند.

این نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سکوت ملت مصر در قبال جنایات صهیونیست‌ها و ممانعت هیأت حاکمه این کشور در کمک‌رسانی به مردم غزه شرم‌آور است و حیأت حاکمه نظامی مصر باید در قبال این اقدامات خود در برابر تاریخ پاسخگو باشد.

عابدی خاطرنشان کرد: امروز تمامی آزاداندیشان اسلام و جهان باید با قیام خود محاصره غزه را شکسته و علاوه بر غزه نسبت به رفع حصر مردم موصل در عراق تسوط گروهک‌های تکفیری و مردم بحرین اقدام کنند.

وی افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز علاوه بر اعزام هیأت به غزه گروه‌های دوستی خود را سایر کشورها را به کشورهای مختلف فرستاده و اقداماتی را در جهت جلب حمایت کشورها جهان از ملت مظلوم فلسطین اقداماتی را صورت دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها