امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99952
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 77
   مردم غزه که ۲۴ روز متوالی است زیر حملات هوایی، زمینی و دریایی رژیم صهیونیستی همچنان مقاومت می‌کنند،‌ اکنون از قطعی کامل آب، ...

 

 مردم غزه که ۲۴ روز متوالی است زیر حملات هوایی، زمینی و دریایی رژیم صهیونیستی همچنان مقاومت می‌کنند،‌ اکنون از قطعی کامل آب، برق و ارتباطات در این منطقه جنگ‌زده رنج می‌برند.

به گزارش پیروان موعود به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، قطعی جریان برق به‌مدت چندین ساعت در طول شبانه‌روز زندگی روزمره مردم جنگ‌زده غزه به‌خصوص بخش خدمات رسانی شهرداری‌ها و آب‌رسانی به شهروندان را مختل کرده است.

بر اساس این گزارش، قطعی جریان برق باعث توقف پمپاژ آب از چاه‌ها و در نتیجه عدم آب‌رسانی به شهروندان شده است و به همین دلیل مردم برای تأمین آب مورد نیاز خود مجبور شده‌اند با استفاده از گالن‌هایی آب مصرفی خود را از مساجد و مدارس و اماکن عمومی تأمین کنند.

رژیم صهیونیستی در طول 24 روز گذشته از تجاوزات خود علیه مردم بی‌دفاع نوار غزه، روز گذشته نیروگاه برق غزه و مخازن سوخت را بمباران کرد و به این ترتیب درد و رنج شهروندان غزه را دوچندان نمود.

صهیونیست‌ها همچنین خطوط برق مواصلاتی بین مصر و اسرائیل که مناطق وسیعی از شهرهای نوار غزه را تغذیه می‌کردند، هدف قرار دادند.

از سوی دیگر شهروندان نوار غزه در سراسر این منطقه و به‌خصوص در استان خان‌یونس از قطع ارتباطات تلفنی و اینترنت در نتیجه بمباران خطوط تلفن و ایستگاه‌های مخابراتی شکایت دارند.

 

این در حالی است که نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی برای بیست و چهارمین روز متوالی به تجاوزات خود علیه مردم بی‌دفاع غزه ادامه می‌دهند و تا کنون حدود 1400 فلسطینی را شهید و بیش از 7 هزار و 690 فلسطینی را زخمی کرده‌اند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها