امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99961
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
حسین شیخ‌الاسلام کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره بیانات مقام معظم رهبری ...

حسین شیخ‌الاسلام کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره بیانات مقام معظم رهبری پیرامون لزوم تسلیح کرانه باختری از سوی دوستداران فلسطین اظهار داشت: صهیونیست‌ها و همه هم‌پیمانان منطقه‌ای آنها برای شکستن کمر مقاومت، تقسیم سوریه را طراحی کردند که به شکست انجامید و در عراق نیز همین نقشه را داشتند که انشاءالله به شکست می‌انجامد.

شیخ‌الاسلام تصریح کرد: با توجه به ناکامی رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانان آنها در موفقیت این طرح، آنها برای خلع سلاح مقاومت، مستقیما به مقاومت در غزه حمله کردند که خوشبختانه با مقاومت شجاعانه ملت غزه و فلسطین این طرح آنجا نیز به نتیجه نمی‌رسد.

این کارشناس مسائل بین‌الملل با تاکید براینکه آنچه اهمیت دارد این است که باید از نظر سیاسی معادله را به نفع مقاومت برعکس کرد یادآور شد: فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه علاقمندان به فلسطین باید کرانه باختری را مانند غزه مسلح کنند نشان می‌دهد نه تنها شکست مقاومت مسلحانه امکان ندارد بلکه بعد دیگری به جریان مقاومت نیز افزوده می‌شود.

وی در خصوص نحوه تسلیح کرانه باختری از سوی دوستداران فلسطین خاطرنشان کرد: ما شاهد بودیم در حالی که در غزه یک قوطی شیر خشک بدون اجازه اسرائیل و مصر نمی‌توانست وارد آن شود موشک‌هایی با این عظمت و با این تعداد به غزه رفته و هنوز هم می‌خروشد لذا دوستداران فلسطین باید این کار را در کرانه باختری نیز انجام دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها