امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99962
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
مجید محتشمی، دبیرکل حزب آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تأکید براینکه وزارت کشور باید روزی ...

مجید محتشمی، دبیرکل حزب آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تأکید براینکه وزارت کشور باید روزی را به‌نام احزاب نامگذاری کند، اظهار کرد: با توجه به اینکه اولین قانون فعالیت احزاب در سال 1360 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است، پیشنهاد حزب آزادی و جبهه اصلاح‌طلبان این است که دولت هفتم شهریورماه را روز «احزاب» نامگذاری کند.

وی در توضیح علت این پیشنهاد این روز بیان کرد: هفتم شهریور در هفته دولت واقع شده است و این تقارن زمانی، تأثیرات مثبتی را به همراه خواهد داشت.

محتشمی همچنین در مورد جلسه وزیر کشور با استانداران و احزاب نیز گفت: در این جلسه تفاهم برای تعامل میان وزیر کشور، استانداران و احزاب وجود داشت و به نظرم برگزاری آن، اقدام بسیار ارزشمندی بود و هرچند زمان ‌آن کوتاه بود، ولی به نظر می‌رسد، تداوم این نوع جلسات موجب تعامل و تفاهم بیشتر میان دولت، استانداران و احزاب کشور می‌شود.

برپایه این گزارش پیش از این نیز محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در نامه‌های جداگانه‌ای به وزرای کشور و ارشاد پیشنهاد ناگذاری روز 29 بهمن را به عنوان روز احزاب داده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها