امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99966
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
سردار محسن مهرایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: حضور نیروهای پلیس ترافیک شهری را در استان‌های ...

سردار محسن مهرایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: حضور نیروهای پلیس ترافیک شهری را در استان‌های مسافرپذیر به صورت عام و استان‌های شمالی به صورت خاص تقویت کرده‌ایم و تیم‌های کنترلی برای تسهیل عبور و مرور آمادگی کامل دارند؛ همچنین یگان‌های راهنمایی و رانندگی تا پایان تعطیلات در محورهای استان‌های مسافرپذیر حضور دارند.

وی به مسافران توصیه کرد که در شهرهای بین‌راهی مانند منجیل، رودبار، سوادکوه، مرزن‌آباد، دماوند، فیروزکوه، رودهن و بومهن توقف نکنند و بیان داشت: معبر ورودی شهرهای بین‌راهی ظرفیت بالایی ندارند و طبیعتاً حرکت کند می‌شود و همین کندی باعث ترافیک می‌شود.

سردار مهرایی افزود: مأموران در ورودی و خروجی شهرهای بین‌راهی حضور دارند و به رانندگان تذکر می‌دهند اما اگر رانندگانی به تذکرات مأموران بی‌توجهی کردند، با آنها برخورد می‌شود؛ همچنین اگر خودرویی در این معابر توقف کند و موجب ترافیک شود با جرثقیل حمل می‌شود.

وی اظهار داشت: از مردم هم می‌خواهیم که با پلیس راهور همکاری کنند تا وقتشان در ترافیک صرف نشود.

رئیس پلیس ترافیک شهری درباره معابر درون شهری گفت: باید مردم بسیار مراقبت کنند زیرا حوادثی که در تعطیلات و در معابر درون شهری اتفاق می‌افتد بیشتر به دلیل بی‌توجهی والدین است؛ آنها خودرو را در اختیار فرزندان می‌گذارند و فرزندان هم با رانندگی خطرناک هم برای خود و هم برای دیگران حادثه ایجاد می‌کنند که این پدیده به ویژه در استان‌های شمالی اتفاق می‌افتد.

وی افزود: به همین جهت تیم‌های گشتی برای برخورد با رانندگانی که امنیت دیگران را به خطر می اندازند، پیش‌بینی شده است که در شهرها مستقر هستند.

سردار مهرایی در پایان گفت: توصیه دیگر ما این است که مردم هرچه را که احتیاج دارند برای طول مسیر از مبدأ خریداری کنند و در طول مسیر هم در جاهایی که پیش بینی شده است، توقف کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها