امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۱۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99967
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
حمیدرضا آذرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حجم فزاینده ورودی مسافران و گردشگران به گیلان اظهار کرد: از آغاز تعطیلات عید سعید ...

حمیدرضا آذرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حجم فزاینده ورودی مسافران و گردشگران به گیلان اظهار کرد: از آغاز تعطیلات عید سعید فطر تاکنون گیلان شاهد حجم ورود مسافران و گردشگران بسیار زیادی بوده است.

وی با بیان اینکه همچنان مسافران در حال ورود به گیلان هستند، تصریح کرد: طبق آمار پلیس راه گیلان تا شب گذشته بالغ بر 150 هزار دستگاه خودروی مسافر وارد گیلان شده که این حجم ورودی همچنان در حال افزایش است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان جمعیتی که در مدت چهار روز گذشته وارد گیلان شده‌اند بیشتر از حد تصور بوده است، یادآور شد: این امر به دلیل خدمات‌دهی مناسب و آب و هوای مناسب و نیز وضعیت خوب سواحل استان بوده است.

وی تصریح کرد: در برخی شهرستان‌ها مانند آستارا تمام نقاط آن از جمله خیابان‌ها، مقابل مساجد، پارک‌ها و ... مملو از جمعیتی است که چادر زده‌اند.

آذرپور با تاکید بر رضایت‌مندی مسافران و گردشگران از خدمات‌رسانی به آنها خاطرنشان کرد: در ایام نوروز امسال مسافران شاهد روان بودن خدمات بودند به طوری که 97 درصد مردم از نحوه خدمات‌رسانی ابراز رضایت کردند.

وی افزود: ستاد هماهنگی خدمات سفر در تمام شهرستان‌های استان توانستند به وظایف خود عمل کنند و هماهنگ‌کننده خوبی باشند به طوری که یکدیگر را همپوشانی کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه روند خدمات‌رسانی به مسافران در موج دوم سفر تابستانی به گیلان ادامه دارد، تصریح کرد: گیلان این روزها با استقبال بسیار خوب و چشمگیر مسافران مواجه است.

وی از استقرار چهار تیم مستقل در محورهای اصلی و فرعی گیلان برای خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران خبر داد و یادآور شد: این تیم‌ها تاکنون به مشکل و موردی خاصی برخورد نکرده‌اند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان با بیان اینکه قبل از ایام تعطیلات عید فطر بازدیدهایی از اماکن گردشگری استان صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: این بازدیدها به صورت مشترک و مجزا با همکاری بهداشت و درمان از واحدها صورت گرفته است.

وی مقیم شدن مسافران را ملاک ارزیابی تعداد حضور آنها در گیلان دانست و یادآور شد: این آمار پس از پایان تعطیلات اعلام می‌شود.

انتهای پیام/2300/س30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار