امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99969
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان وضعیت جاده‌های استان زنجان را در حال حاضر عادی عنوان کرد و اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود این ...

اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان وضعیت جاده‌های استان زنجان را در حال حاضر عادی عنوان کرد و اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود این وضعیت تا عصر امروز ادامه یابد.

وی با بیان اینکه ترافیک محورهای استان زنجان از امشب آغاز می‌شود، اضافه کرد: با آغاز برگشت مسافران به محل زندگی خود حجم ترافیک هم افزایش می‌یابد.

رئیس پلیس راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه پژو 405 در محور ابهر به خدابنده خبر داد و تصریح کرد: این واژگونی به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه روی داده است.

این مسئول با اشاره به فوت یک پسر بچه در اثر واژگونی پژو 405 در محور ابهر به خدابنده افزود: این فرد در این واژگونی به دلیل عدم بستن کمربند از داخل خودرو به بیرون پرت شده و فوت کرده است.

شیرمحمدی با اشاره به پیش‌بینی‌های انجام شده برای افزایش حجم ترافیک به هنگام غروب امروز و روز جمعه در محورهای استان زنجان تاکید کرد: مسافران برای بازگشت باید برنامه‌ریزی کرده و از انداختن سفرهای خود برای اواخر تعطیلات پرهیز کنند.

وی با اشاره به افزایش تلفات ناشی از واژگونی خودرو بیان داشت: خواب آلودگی و خارج شدن کنترل خودرو از دست راننده از دلایل واژگونی خودروها محسوب می‌شود.
انتهای پیام/73004/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها