امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99979
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا حسنی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک عید سعید فطر و تشکر از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا حسنی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک عید سعید فطر و تشکر از همکاری مردم قانونمند استان در راستای رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی اظهار داشت: یکی از ابزار کنترل ترافیک و تخلفات استفاده از دوربین‎های ثابت مستقر در تقاطع‎ها و میادین شهر بیرجند است.

وی از عملکرد دوربین‎های کنترل ترافیک بیرجند خبر داد و تصریح کرد: دوربین‎های کنترل ترافیک در محدوده‎های مختلف شهر جانمایی، نصب و مورد بهره‏‌برداری قرار گرفته است و ترافیک شهر از طریق دوربین‎های فوق قابل رصد و کنترل است.

رئیس پلیس راهور خراسان‌جنوبی یادآور شد: عوامل پلیس مستقر در مرکز کنترل ترافیک علاوه بر نظارت ترافیک و کنترل نظم در عبور و مرور در نقاط مختلف شهر وظیفه کنترل تخلفات را نیز بر عهده دارند.

حسنی با بیان اینکه رانندگان متخلف در سطح شهر از دید پلیس مصون نبوده و اعمال قانون می‎شوند، ادامه داد: در این راستا در چهارماهه نخست سال‌جاری یک‎هزار و 593 فقره تخلف در استان ثبت شده است که به صورت کنترل تخلفات نامحسوس به آدرس مالکان وسایل نقلیه ارسال شده است.

وی خاطرنشان کرد: پلیس به صورت نامحسوس همیشه ناظر بر اعمال و رفتار ترافیکی رانندگان است و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سبب ترافیک روان و مصونیت رانندگان از اعمال قانون می‎شود.

انتهای پیام/69010/الف20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها