امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99983
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، فرمانده انتظامی شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، فرمانده انتظامی شهرستان مهر با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور لامرد - مهر به دو خودرو پژو 405 و اتوبوس مظنون شدند.

مسعود ظهرابی ادامه داد: پس از توقیف خودروها و در بازرسی از آن‌ها 3 هزار نوع لباس، 90 کارتن ظروف آشپزخانه و سه کولر گازی قاچاق که فاقد هرگونه مدارک قانونی بودند، کشف شد.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف ‌شده 500 میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این مورد دو متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

ظهرابی با اشاره به اثرات سوء قاچاق کالا بر اقتصاد کشور گفت: مبارزه با قاچاق کالا، به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد و شهروندان می‌توانند هرگونه موارد مشکوک پیرامون این موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

توقیف پراید حامل 218 هزار نخ سیگار قاچاق

بر اساس این گزارش همچنین یک خودرو پراید که حامل 218 هزار نخ سیگار قاچاق بود، در نی‌ریز استان فارس توقیف شد.

فرمانده انتظامی این شهرستان با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی نی‌ریز هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور نی‌ریز - سیرجان به یک خودرو پراید مظنون شدند.

عزیز برزگر خاطرنشان کرد: در بازرسی مأموران از این خودرو 218 هزار نخ سیگار قاچاق که به‌صورت ماهرانه‌ای جاسازی‌شده بود، کشف شد.

وی بیان کرد: در این مورد یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

برزگر در پایان سیگار را نقطه آغازی برای تباهی عنوان و تأکید کرد: مأموران انتظامی این شهرستان با تمام توان با قاچاقچیان کالا برخورد می‌کنند.

انتهای پیام/2448/ر/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها