امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99990
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، سید یوسف مرتضوی پیش از ظهر امروز در نشست مرزبانی استان در این شهرستان اظهار کرد: در ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، سید یوسف مرتضوی پیش از ظهر امروز در نشست مرزبانی استان در این شهرستان اظهار کرد: در راستای تشدید اقدام کنترلی و جلوگیری از ورود قاچاق و مواد مخدر به استان با همت مرزبانی گیلان یک محموله تریاک در رشت کشف شد.

وی ادامه داد: فردی اهل و ساکن کوچصفهان رشت که در سطح وسیعی اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک می‌کرد.

فرمانده مرزبانی گیلان با بیان اینکه ماموران اطلاعات این مرزبانی اقدام‌های اطلاعاتی شبانه‌روزی را در کنترل نامحسوس منزل متهم انجام دادند، تصریح کرد: ماموران با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان یک دستگاه خودروی ال‌90 سفیدرنگ متهم را که حامل مقدار قابل توجهی مواد مخدر بود را کشف و متهمان را دستگیر کردند.

به گفته وی، متهم با برقراری ارتباط با فردی در تهران قصد وارد کردن مقدار قابل توجهی تریاک به گیلان را داشت که دستگیر شدند. مرتضوی یادآور شد: در بررسی از خودروی متهم تعداد 16 بسته مواد به وزن 14 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و خودروی مذکور نیز توقیف شده است.

وی با تصریح بر اینکه قاچاق موجب انحراف سرمایه از مسیر اصلی و کاهش تولیدات ملی می‌شود، متذکر شد: این امر موجب کاهش درآمد سرانه و گسترش فقر و بیکاری در جامعه می‌شود.

فرمانده مرزبانی گیلان خاطرنشان کرد: مرزبانان مانند یک سد همواره با عاملان قاچاق و جلوگیری از ورود مواد مخدر در سطح جامعه مقابله کرده و در آمادگی کامل است.

انتهای پیام/2300/ق20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها