امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99998
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
بهرام زینلی بعد از ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: با توجه به بازگشت مسافران تعطیلات عید سعید فطر در اتوبان رشت به قزوین و ...

بهرام زینلی بعد از ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: با توجه به بازگشت مسافران تعطیلات عید سعید فطر در اتوبان رشت به قزوین و زنجان به تهران و همچنین جاده بویین زهرا به مرکز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم که رفته رفته به حجم ترافیک افزوده و  ترافیک سنگینی در محورها پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: همه عوامل پلیس راه با آماده‌باش کامل و 100 درصدی امروز و روزهای جمعه و شنبه در خصوص روان‌سازی ترافیک محورها تلاش می‌کنند و با رانندگان متخلف که اقدام به سبقت غیر مجاز، لایی‌کشی و ... کرده و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند به شدت برخورد و اعمال قانون می‌کنند.

زینلی افزود: پلیس راه ناجا جهت ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای مسافران در مسافرت‌های بین شهری با اتوبوس‌ها اعلام کرد: مسافران اتوبوس‌ها می‌توانند تخلفات رانندگان اتوبوس‌ها را با ارسال پیامک به سامانه 110120، پلیس را در جریان امر جهت برخورد و اعمال قانون با رانندگان متخلف قرار دهند.

وی ضمن اشاره به تصادف امروز و روز گذشته و کشته شدن چهار نفر از هموطنان در اتوبان قزوین ـ رشت ، قزوین‌ـ زنجان و قزوین ـ کرج که به علت عدم توجه به جلو که ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی بوده از هموطنان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه کافی به جلو در رانندگی و حرکت بین خطوط از خوردن و آشامیدن و صحبت کردن با تلفن همراه خودداری کرده و از توقف در حاشیه اتوبان و جاده‌ها برای جلوگیری از حوادث تلخ پرهیز کنند.

انتهای پیام/2667/ط20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها